FULL MEMBERS


Abbott David, Ahmed Bashir, Alf Payten, Allison Rick, Arthur Paul, Astles Steve, Acres Roger, Armour Dave, Anderson David, Anderson Mick, Adams Martin ‘Tiny’.

Balchin Billy, Balchin Reg, Barnham John ‘Barney’, Bartlett Aubry, Bates Peter, Beckett Tom, Bennett Steve, Blainey Chris, Bonner Charlie, Bossingham Chris, Bourne Steve, Bowman-King Mark, Bradley Steve, Brandon Ian, Brewer Jackie, Briggs George, Brockett Mike, Bush Trevor, Byrne Neil, Buchannan Paul, Bright Gary, Bell John ‘Dinger’, Bridges Phil ‘Skippy’, Bullimore Nigel, Blakey Paul, Blakey Ian, Bryan Tony, Bate-Jones Emma, Brook Reginald, Baines Mark,  Bruce Eric.

Cadwell Michael, Campbell Colin, Campbell Mike, Clarke Terry ‘Taff’, Clements Darren, Clevely – Parker Colin, Coates Luke, Constantine Mark, Cottam Graham, Coulson Alfie, Craven Mick, Crump Alex, Curtis Mark ‘Curly’, Cantrill Paul, Clarke Richard, Crowe Kevin, Critchley ‘Gez’, Cowan Graham, Cobbald – Williams – Davies Angela [nee Davies], Coombe Peter, Coulson Kevin, William ‘Bill’ Cocker, Ashley Crossland, Clayton Tony.

Davies ‘Taff’, Davies Harold ’Wang Dang’, Dewhurst Mick, Dockery Steve ‘Doc’, Doherty Leona, Donnelly Jim, Dady Norman, Dean Trevor, Denton Ron, Dudley Jamie, Dempsey Sam, Chris Dean, Peter ‘Dicko’ Dixon.

Eaton John, Edmonds Tony, Edmonds Tony, Ellis Brian, Elsey Chris, Emms Andrew, Erridge Ian, Ellis Jason, Edwards Peter, Eason Tim, Ellis Vince.

Fairbairn Richard, Fairbrother Les, Foley Andy, Fairlamb Colin ‘Geordie’, Farrell Gerald, Forge Ian, Fyall Ken, Fegan Robbie. Yip ‘Jeffrey’ You Fai.

Gascoign Kieron ‘Gaz’, Gilfoyle Peter, Gramson Bob, Gray John, Gregory George, Grout Nigel, Goss Tommy, Greswell Pete, Gunton Paul, Grant Tom, Gallagher Karl, Greaves Brian, Gray George.

Hall Alan ‘Alz’, Hall Barry, Hamilton Andy, Hancock Stephen ‘Russ’, Hannah Ken, Hannah Leslie, Hardiman Jim, Harris Malcolm, Harrison John, Haughton Gary ‘Spike’, Hawkesworth Bill, Haynes Pete, Henderson Tony, Henderson Derek, Henry Michael ‘Mik’, Hewson Garry, Hirst Pete, Holder Lawrie ‘Bud’, Horvath Bill, Hudson Paul, Hunter Bob, Hoare Scott, Haggart Gordon, Harris Timothy ‘Blue’, Horsley Scott, Herve Dave, Barney Hook, Herring Dave.

Insley Steve.

Johns Dave, Jones Alan, Jubb Richard ‘Dick’, Jones Keith, Johnson Karen, Jackson Andrew, Jones Jamie,Jones Alan.

Kennedy Danny, Kirwan-Izzo Julian, Kelyn Clifford, Knight Mick, Knight Nell Malalgoda.

Le Page Ricky, Leatherday Robert ‘Bob’, Line Peter, Livesey Chris, Lawson Dennis, James Lawes, Thomas ‘Geordie’ Lamport

Maddison Eric, Malcolmson Ian, Mannering John, Marlee Ian ‘Jake’, Marshall Dave, McKenzie Ian, M Milo Lance, Memee Justin, McMillan Ian, Mirza Tan, Munro Mark, McShane John, James Martin, Martin McGovern, Mount Kerry.

Naya Mick, Newman Dean, Newman Guy, Nixon Simon, Norton Tony, Norton Richard (was Streeter), Jothi Nagei.

O’Neill Ralph ‘Rhino’, Oates David, Olive Phil.

Perkins Terry, Pocklington Colin, Pollock Andy, Poole Michelle, Potente Mario, Potts Denis, Poynter Ian, Phillips Revis. Parsons Neil & Louise (nee Overton).  Pranckevicius Steve, Phillips Steve, Shane Pollin, Prem Mashi Chhetri, Partridge-Hogbin Jim, Parfitt Neil, John ‘Jack’ Polson, Alan ‘Ben’ Phillips, Pierce Adrian.

Reeks Graham, Rees Mark, Reid Ian, Richards Edward ‘Ted’, Rowe Nicholas, Roberts Nick ‘Chimp’,  Reynolds Donna, Reynolds Tim, Rolling Gary ‘Bill’.

Safhill Ron, Samra Tony, Scarr Ian, Scott Derek,  Sidat Naz, Spiller Don, Staley Dave, Starling Peter, Sterba Michael ‘Fritz’, Sutton Barry, Saracino Mike, Scott Bob, Strong Derek, Sisley Tony, Sheppard Bob, Streeter (now Norton).

Tang Simon, Taylor ‘Pav’, Thake Donald ‘Don’, Thorn Les, Tinker Steve, True Ken, Truscott Steve, Eliot Trevaskis, Taylor David, Thorn Les.

Valeisa Tony, Vaughan Jeff, Vooght Geoff.

Ward Richard, Watson John, Webster Graham, Welsby John, Whitfield David, Williams Mick, Winder Howard, Winder Arthur, Winstanley Vince, Winstanley Philip, Wood Trevor ‘Geordie’, Worsley Margaret, Wright Jerry, Warren Nigel, Wright Dave, White Mervyn, Waller Frank, White Billy, Wilson Barry, Worthington Derek, Walker George, Winter Mark, Williams Phil.

 

AFFILIATED MEMBERS

Bruce Tait, Mr John Richards

 

HONORARY MEMBERS

Major General (R) Norman Kirby, Major General (R) Jack Coull, Major General (R) Peter Craig, Brig. Kim Stevens, Dr Bannerjee, Dr Stuart Scott, Dr Chandi Pani, Colonel (R) Jim Ryan, Major (R) Bill De Bass, Mrs Hilary Reid, Brig Ron Smart, Col Jan Gillies, Mrs Nina Naya, Mrs Ann Hughes